Как похудеть на чае Пуэр

Як схуднути на чаї Пуер

Попри те, що позитивний вплив пуеру поширюється на більшість систем людського організму, багатьох цікавить конкретний ефект – як схуднути на чаї пуер. Зрозуміло, найчастіше це питання ставлять жінки, що прочитали в мережі обіцянки недбайливих продавців й увірували в те, що пуер – це саме та чарівна пігулка, яка дозволить лежати на дивані, їсти тістечка з чаєм й при цьому худнути. Та не просто худнути, а втрачати по 5 кг за тиждень.

Чи можна схуднути на чаї пуер

По-перше, така швидкість втрати ваги – величезний стрес для організму. І він, організм, обов’язково спробує цю втрату заповнити якомога швидше. По-друге, жоден напій у світі не здатен змусити наше тіло розщепити й вивести за тиждень 5 кг жиру. Подібне зниження ваги можливе тільки за рахунок втрати рідини. Для людини з нормальним індексом маси тіла (без ожиріння будь-якої стадії) – це зневоднення. Воно загрожує постійною втомою, дратівливістю, збоями в роботі серця, спазмами м’язів.

Ось і відповідь – за допомогою пуеру не можна скинути 20 кг зайвої ваги за місяць. Тому що це корисний напій, який може стати підмогою в процесі схуднення, але не поставить ваше здоров’я під загрозу шляхом екстремального позбавлення від зайвих кілограмів.

Як пуер допомагає схуднути

Опосередковано. Тобто, допомагає створити тілу оптимальні умови для активізації ліпідного обміну та спалювання жирів:

  • очищує кров та плазму від токсичних речовин, продуктів гормонального розпаду – звільняються додаткові ресурси для підтримки інших процесів;
  • завдяки великому вмісту теїну прискорює обмін речовин – теїн м’яко й безпечно тонізує, трохи посилюючи кровообіг та підвищуючи виділення тепла. Саме завдяки підвищенню обсягу виробленого тепла організм змушений прискорювати обмін речовин, зокрема ліпідний обмін;
  • в пуері міститься певна кількість йоду, який необхідний для здоров’я щитовидної залози. Вона регулює витрату жирів в організмі й при нестачі йоду здатна ініціювати їх зайве накопичення;
  • втамовує апетит і допомагає нормалізувати харчову поведінку, позбутися переїдання. Дієтологи не випадково рекомендують пити його за 30 хвилин до прийому їжі – це вірний спосіб скоротити кількість з’їденого;
  • містить пектин, який допомагає зв’язувати прості вуглеводи й перешкоджає їхньому всмоктуванню в кишківнику.

Щоб худнути за допомогою чаю пуер, не потрібно дотримуватися будь-яких дієт або жорстко обмежувати себе в їжі. Достатньо лише дотримуватися простих правил правильного харчування.

Як схуднути на чаї пуер

Головна небезпека, яка підстерігає вас на шляху позбавлення від зайвої ваги – це зриви. Коли ви тільки працюєте над нормалізацією обміну речовин, навіть одного зриву (спонтанного переїдання) досить, щоб перекреслити всі досягнуті результати. Пуер тим і хороший, що дозволяє звести до мінімуму ці зриви, приглушаючи апетит й допомагаючи наїдатися меншою кількістю їжі.

Щоб розраховувати на видимий результат від пуеру, потрібно дотримуватися кількох правил:

  1. Пити чай регулярно. Пийте пуер кожен день без перерв. Вдома й на роботі в будь-який зручний час.
  2. Випивати не менше 500 мл чаю на день. А краще – 1 літр. Оскільки за раз таку кількість рідини випити складно, виділяйте час хоча б для двох чаювань на день.
  3. Пити чай без цукру. По-перше, цукор погіршує смак пуеру. По-друге, це зайві калорії й додаткове навантаження для надниркових залоз.

Звичайно, крім цього важливо дотримуватися базових правил правильного харчування: забезпечити невеликий дефіцит калорій, відмовитися від цукру на користь корисних підсолоджувачів (стевія, фініки, мед), харчуватися збалансовано, прибрати міцний алкоголь, снеки та шкідливі солодощі. Тоді вага гарантовано почне танути, а вживання пуеру тільки прискорить процес й допоможе домогтися бажаного результату швидше.

Гарна новина полягає в тому, що сорт пуеру (Шу, Шен), його вік або формат (блин, розсипний) ніяк не впливають на ефективність. Вибирайте той пуер, який подобається саме вам, й пийте його собі на втіху. Ось і все, що потрібно знати про те, як схуднути на чаї пуер!

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.