Как выращивают, собирают, а также как производят чай Матча

Як виготовляють чай Матча

Матча – це самий незвичайний і один з найсмачніших чаїв, які вам доведеться спробувати! «Матча» буквально перекладається як «розтертий чай». Його виробництво – це довгий, трудомісткий і дорогий процес. Збирають урожай всього один раз на рік. Протягом цілого року за чайними кущами ретельно доглядають і створюють ідеальні умови для зростання і розвитку. За місяць до збору вони накриваються спеціальною сіткою, що затримує до 90% сонячних променів. Завдяки цьому в затіненому чайному листі виробляється більше хлорофілу і підвищується вміст амінокислот.

Під час збору майстри відбирають тільки свіжі, пружні, соковиті і здорові листочки і відправляють їх на перший етап – сортування. Після ретельного видалення стебел і прожилок настає етап сушіння сировини. А після підготовлені і оброблені листя перемелюють на гранітних млинах в дрібний порошок.

Найкращий церемоніальний порошковий чай Матча виготовляється з наймолодших (ніжно-салатових), ледь розпустившихся листочків і перетирається вручну: щоб зробити 30 г готового порошку одній людині потрібно близько години. Подрібнення в промислових масштабах відбувається також з особливою ретельністю гранітними жорнами, дуже повільно, щоб не допустити нагрівання, яке знижує якість і корисні властивості чаю.

Особливості виробництва Матча

Матчу виготовляють з листя оброблених методом “тентя”. Процес виробництва чаю починається ще до збору – за два-три тижні чайні плантації накривають щільною напівпрозорої сіткою, тим самим припиняючи ріст листочків і дозволяючи «наситити» їх хлорофілом.

Ця процедура додає майбутньому напою солодкий і м’який післясмак. Після збору листя пропарюють в сітках над чанами з киплячою водою, після остуджують, видаляють черешки і прожилки, а потім перетирають кам’яними жорнами до найдрібніших фракцій на низькій швидкості.

Вгору^

HIT!
85 грн370 грн

Подрібнений цейлонський чорний чай. Класична міцність напою відмінно поєднується з пряно-медовими нотами аромату і легкою гіркуватістю післясмаку. Бадьорить, тонізує, додає сил.

HIT!
150 грн

Мірна ложечка Чашаку з чорного обпаленого бамбуку для швидкого і акуратного відмірювання 1 г порошкового чаю Матча. Чайна ложка з бамбука з плоскою основою, що працює за принципом ковша.

HIT!
79 грн

Включає в себе 3 види елітних улунів і двох квіткових чаїв по 5 грамів кожен. Всі сорти підписані і розфасовані по окремим порційним пакетам. Один зразок розрахований на чайник об'ємом 250 мл.

690 грн

Набір для чаю Матча BAMBUK BOX - це чай Матча Преміум Еліт 50 г, білий вінчик Часен і біла ложечка Чашаку в подарунковій коробці. Це готовий набір для справжнього японського чаювання. Відеоогляд у описі товару.

50 грн

Якісний чай в подарунковій упаковці стане відмінним подарунком для будь-якого випадку. Просто додайте цей товар в корзину до вашого замовлення і отримайте подарунок повністю готовий до вручення.

360 грн690 грн

Екстракт ягід асаї, перетертих в пудру. Свою назву "матча" отримав завдяки порошковому стану. Яскравий фіолетовий колір, смак малини з шоколадними нотами. Не заварюється як чай або латте. Але ідеально підходить для приготування смузі і боулів, додавання в каші, морозиво, десерти.

NEW!
150 грн250 грн

Екстракт плодів манго (Амчур), перетертих в пудру. Назву "матча" отримав завдяки порошковому стану. Яскравий жовтий колір, фруктовий смак з нотами кислинки. Не заварюється як чай або латте. Для додавання у смузі, боули, приготування чатні та каррі.

890 грн

Подарунковий Матча набір TIN BOX - це зелений чай Матча Daily і блакитний тайський чай Матча вагою по 30 грам, білий вінчик Часен і біла ложечка Чашаку. У наборі 30 порцій чаю та аксесуари для заварювання. Є відеоогляд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.