Как использовать Матча для кулинарии

Як використовувати Матча для кулінарії

Чай Матча для кулінарії застосовується дуже часто. Досвідчені кулінари використовують його в приготуванні десертів, морозива, тортів, суфле і т.д. Смачні соуси для м’ясних страв і навіть коктейлі готують з використанням зеленого порошкового чаю. Відомий всім напій “Кава Латте” можна приготувати з чаєм матча. Це варто спробувати!

Якщо ви думаєте, що матча для кулінарії низької якості, то ви помиляєтеся. Це такий же зелений чай, тільки відрізняється часом збору. Як тільки на кущах з’являються маленькі листочки, їх накривають спеціальною сіткою. Вона блокує ультрафіолетові промені, тим самим зберігає всі корисні властивості матчі. Потім листочки відокремлюють від стебел і просушують в добре провітрюваному приміщенні.

Зелений порошок матча для кулінарії виготовляється з листя більш пізнього врожаю. Таким чином, у цього сорту чаю з’являється незвичайний терпкий присмак, глибокий зелений колір і невисока ціна. Це якраз те, що потрібно для приготування страв.

А все рецепти з пудровим чаєм Матча зібрані тут

Як використовувати Матча для кулінарії

Додаючи яскраво-зелений порошок в десерти, ви збагачуєте їх великою кількістю корисних речовин. Зелений відтінок, невелика гірчинка і свіжий аромат надають страві оригінальності. Його можна використовувати навіть в ролі натурального барвника. Щоб отримати бажаний ефект порошку потрібно додати зовсім небагато.

Наприклад, для випічки заварку порошку матча замочують в гарячій воді і додають в тісто разом з рідкими інгредієнтами. При приготуванні зеленого морозива чай також замочують і вводять в суміш до вершків або молока після охолодження. Щоб заварити справжній “Матча Латте” із зеленим пудровим чаєм, потрібно 2-4 грами зеленого порошку розбавити з 60 мл води і 150 мл молока. Незвичайний смак гарантований.

Матча для кулінарії набирає популярності за рахунок своїх корисних властивостей і красивого зеленого відтінку. Спробуйте! Вам сподобається!

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.