Какая на вкус матча

Яка на смак матча

Смак – одна з найважливіших характеристик будь-якого продукту, що вживається в їжу. Звичайно, цей параметр суб’єктивний: хтось обожнює солодкі смаки, другі без розуму від кислого, а третім подавай тільки терпке. Але існують й об’єктивні параметри, що дозволяють виділити приємні для більшості продукти: не надто гіркі і не нудотно солодкі, зі збалансованим поєднанням всіх нот.

Багато що в людському житті залежить від смаку. Навіть лікарський препарат з якоюсь знайомою смаковою добавкою буде випитий швидше, ніж аналог з чистим складом. Тому не варто ігнорувати питання смаку матча, навіть якщо ви розглядаєте наші напої виключно в «корисному ключі». Тим більше, що матча сьогодні роблять з різної сировини, тому й за смаком сорти будуть діаметрально протилежними.

Яка на смак матча різних сортів

Зелений матча

Смак зеленого матча найбільш глибокий, але йому складно дати однозначну характеристику. Тут все, як з вином – умови зростання сильно впливають на якість вихідного продукту. Тому Церемоніальний Матча – злегка солодкуватий, помірно терпкий, з нотами горіхів, сухофруктів й гарбузового насіння. А Матча Дейлі – з гоструватим, терпким смаком, в якому практично не відчувається солодкість. Але якщо спробувати привести весь зелений матча до єдиного знаменника, то підсумкова смакова палітра буде звучати так – терпкість, відтінкова солодкість, легкі спеції, фрукти.

Блакитна матча

Джерелом для цього яскравого чаю служать сушені квіти тропічної ліани, яку в Таїланді називають Анчан. Оскільки нам з вами незвично їсти або пити пелюстки квітів ліани, смак цього напою може здатися досить дивним. Він бляклий і яскравий одночасно. Смак, як такий, складається з легких трав’яних і фруктових нот. Він злегка солодкий – як, наприклад, при заварюванні трави ромашки, календули або солодки. Але післясмак незвичайний – короткий і пряний. Він – як удар під дих, якого не чекаєш, але саме ця незвичайна особливість викликає прихильність до цього напою.

Рожева матча

Сировиною для цього сорту служить пітахайя – яскравий та соковитий тропічний фрукт. Дбайливо висушений, він передав суперфуду всі нюанси свого початкового смаку. Рожева матча дуже-дуже смачна. Її смак не можна описати шляхом аналогії – в звичному для більшості раціоні немає навіть приблизно схожих продуктів. Її смак – це щось середнє між полуницею, грушею, мускатною динею, виноградом й навіть молодою морквою. З цього парадоксального поєднання продуктів народжується приголомшливо смачний напій. Дуже цілісний, збалансований й помірно солодкий.

Жовта матча

Цей сорт теж зроблений з тропічного фрукта – манго. Але незрілого – що впав з дерева незадовго до дозрівання. Тому жовта матча не в’язко-солодка, як стиглий манго, а приємно кисла. Мабуть, це найприємніший кислий продукт з усіх, що ви пробували раніше. У смаку точно присутня залишкова солодкість, яка врівноважує кислоту й робить смак багатшим. Кислий смак відчувається яскраво, але недовго. При цьому в напої міститься більше вітаміну С, ніж в лимонах та інших цитрусових.

Фіолетова матча

Смак цього напою можна назвати найсильнішим серед усіх перерахованих продуктів. Фіолетова матча впевнено терпка (як наслідок високого вмісту вітаміну С), але при цьому володіє багатим смаком, в якому яскраво виражена солодкість фруктів і легкі пряні ноти, схожі на корицю або бадьян. Якщо з’їсти ложку в суху, можна відчути, що матча досить сильно в’яже рот. Але при цьому її смак здається знайомим і найбільш зрозумілим серед усіх.

Вгору^

HIT!
145 грн2 450 грн

Зелений чай Матча Преміум сорт АА (Китай) із листя з середини чайного куща. Чистий зелений колір і ніжна пудрова консистенція помелу. Глибокий смак зелені і трав. Енергія і бадьорість до 3 годин.

HIT!
205 грн4 200 грн

Зелений чай Матча Церемоніал (Японія, Удзі, Кіото). Сорт 5А, яскравий зелений колір, найтонший помел. Збивається в густу стійку піну. Смак повний і глибокий, з м'яким фруктовим присмаком. Енергія і бадьорість до 8 годин.

HIT!
135 грн2 250 грн

Ексклюзивний рожевий чай Матча (Пітахайя). Насичений рожевий колір, смак груші, ківі і полуниці. Підходить для заварювання рожевого матча-латте, приготування смузі і боулів, додавання у каші, морозиво, десерти.

HIT!
135 грн2 250 грн

Хітовий блакитний чай Матча (Анчан). Яскраво блакитний колір настою, солодкий смак квітів і прянощів. Підходить для заварювання чаю, синього матча-лате, приготування смузі, випічки, морозива, десертів.

80 грн1 150 грн

Екстракт плодів манго (Амчур), перетертих в пудру. Назву "матча" отримав завдяки порошковому стану. Яскравий жовтий колір, фруктовий смак з нотами кислинки. Для заварювання матча лате, додавання у смузі, боули, приготування чатні та каррі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.