Противопоказания чая Анчан

Які протипоказання чаю Анчан?

Тайський синій чай Анчан – один з найкорисніших напоїв у світі, адже не випадково Аюрведа знає стільки рецептів лікарських засобів на його основі. Він позитивно впливає на всі системи організму: омолоджує, дуже ефективно розслаблює, спрощує процес втрати зайвих кілограмів, очищає судини, знижує тиск, допомагає зберегти гостроту зору, живить шкіру, волосся й нігті, сприяє зниженню рівня цукру в крові. Продовжувати перелік можна довго, але суть в іншому – деякі його ефекти настільки виражені, що можуть зрівнятися з лікарськими препаратами аналогічної дії. Тому, попри всі позитивні властивості, деякі протипоказання у чаю Анчан все ж є.

Протипоказання чаю Анчан:

Кому і чому варто утриматися від синього чаю і блакитної матчі

Сам факт наявності цих протипоказань абсолютно ні про що не говорить – досить згадати вислів Парацельса про те, що навіть ліки можна перетворити на отруту неправильним дозуванням. Синій чай Анчан – виключно корисний напій, а протипоказання до застосування й заборонами назвати складно. Оскільки частина цих рекомендацій включає стани, при яких заборонено багато.

У яких випадках варто обмежити або зовсім відмовитися від вживання чаю Анчан або блакитної матчі:

  1. Небажано давати його дітям. Синій чай розслабляє нервову систему, запускає процеси гальмування при передачі нервових імпульсів й впливає на роботу гіпокампу. Нервова система й мозкові структури дітей – незрілі, тому передбачити їхню реакцію на вживання блакитної матчі неможливо. Можуть бути присутніми індивідуальні алергічні реакції, виникає сонливість або нетипова примхливість. Сорта чаю. які можна давати дітям тут.
  2. Синій чай не рекомендований під час вагітності та годування груддю. Речовини з його складу легко проникають в материнське молоко й можуть зберігатися в ньому навіть після зціджування. Але оскільки дітям чай не рекомендований, то й при грудному вигодовуванні від Анчану краще утриматися. Для вагітних небезпека його вживання пояснюється двома нюансами. По-перше, у більшості вагітних жінок на пізніх термінах діагностується так звана «анемія вагітних». У складі блакитної матчі та синього тайського чаю містяться речовини, які погіршують засвоєння заліза й можуть погіршити ситуацію. По-друге, напій є настільки сильним релаксантом, що здатний впливати на зміну тонусу матки й знижувати тиск.
  3. Анчан не рекомендований гіпотонікам і людям з анемією. Причини ті ж самі, що й в попередньому пункті. По-перше, чай занадто сильно розслабляє і після його вживання тиск може помітно знижуватися. По-друге, в його складі є речовини, які зв’язують залізо, перешкоджаючи його засвоєнню.
  4. Людям з хронічними захворюваннями нирок потрібно з обережністю пити синій чай. Він містить багато фтору, може погіршити стан при сечокам’яній хворобі. Але в даному випадку мова не йде про кардинальну заборону. Швидше про рекомендацію скоротити кількість випитого чаю: від однієї чашки на 2-3 дня ви отримаєте більше користі, ніж шкоди, а нирки більше страждають від неякісної та газованої води, ніж від свіжого синього чаю.
  5. Блакитну матчу небажано пити перед тим, як сісти за кермо. Причина та сама – являючись сильним релаксантом, вона надає тривалий ефект розслаблення, може викликати сонливість, зниження концентрації уваги. Що підвищує ризик виникнення ДТП.

У повному розумінні Анчан протипоказаний хіба що дітям, вагітним і годуючим. Дорослим людям, які відносяться до інших перерахованих категорій, можна його пити в обмеженій кількості, якщо вживання напою приносить задоволення й допомагає розслабитися в наш переповнений стресами час. Тому що протипоказання чаю Анчан – це скоріше запобіжні заходи, покликані зберегти його в статусі ліків.

Вгору^

HIT!
135 грн2 250 грн

Хітовий блакитний чай Матча (Анчан). Яскраво блакитний колір настою, солодкий смак квітів і прянощів. Підходить для заварювання чаю, синього матча-лате, приготування смузі, випічки, морозива, десертів.

220 грн1 700 грн

Тайський синій чай Анчан з яскравим і солодким квітковим смаком. Знімає стрес, послаблює м'язові і нервові зажими. Релакс напій для розпивання ввечері і перед сном.

HIT!
1 225 грн

Набір складається з десяти сортів чаю матча: 5 зелених і 5 кольорових по 20 г кожен. Разом, 200 г пудрового чаю, якого вистачить на приготування 100 порцій чаю або матча лате.

HIT!
495 грн

Набір складається з п'яти сортів кольорового чаю матча по 20 г кожен. Разом, 100 г пудрового чаю, якого вистачить на приготування 50 порцій чаю, матча лате, добавок до смузі.

350 грн

Набір зразків чаю кольорова матча складається з трьох сортів: японський зелений чай матча Церемоніал, блакитна матча і рожева матча по 10 г кожен. Разом це 30 г пудрового чаю, яких вистачить на 15 порцій чаю або матча латте.

250 грн

Хітовий блакитний чай Матча (Анчан) в залізній баночці (вага 30 г). Яскраво блакитний колір настою, солодкий смак квітів і прянощів. Підходить для заварювання чаю, синього матча-латте, приготування смузі, випічки, морозива, десертів.

Немає в наявності
400 грн

Якщо можна було створити найкращий набір для новачків - ми це зробили. Три хітових сорти Матча чаю і електровінчик - це 15 порцій чаю і Матча-Латте, приготованих в домашніх умовах за 5 хвилин! Батарейки до вінчика в комплект не входять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.