Зеленая матча для тонуса и бодрости

Зелена матча для тонусу та бадьорості

Зелений порошковий чай матча володіє рекордною кількістю позитивних властивостей, які стосуються майже всіх систем організму. Він здатний виводити токсини, покращувати обмін речовин, нормалізувати ліпідний обмін, покращувати еластичність шкіри й повертати здоров’я волоссю, зубам, нігтям. Зелений матча на клітинному рівні гальмує процеси старіння, нейтралізує шкідливий вплив сонця й навколишнього середовища, зв’язує і виводить вільні радикали, служачи кращою профілактикою онкологічних захворювань. Маючи справу з таким напоєм, легко забути, що задумувалась зелена матча для тонусу та бадьорості.

З чого все починалося

Історія походження напою відразу дає зрозуміти, що замислювався він як тонізуючий засіб. Адже масово його виробництвом займалися монахи дзен-буддистських монастирів, які пили власноруч вирощений матча перед багатогодинними медитаціями й фізичними вправами. Так вони отримували достатню кількість енергії для всього комплексу виснажливих тренувань. Залишалися зібраними й сконцентрованими кілька годин поспіль. І покривали потребу організму в основних вітамінах й мінералах, щоб захиститися від перевтоми та залишатися бадьорими в умовах нестачі сну й обмеженого раціону.

Чому матча бадьорить

З тієї ж причини, що й кава – у його складі присутній алкалоїд. Чайний алкалоїд часто називають кофеїном по аналогії з кавою, що не зовсім коректно: так, він є точно таким же стимулятором, але має іншу молекулярну структуру та інакше впливає на організм. Чайний алкалоїд правильно називати теїном – це сполука вже знайомого нам кофеїну та специфічної амінокислоти теаніна.

Оскільки теїн – це сполука, він засвоюється довше за більш простий за складом кофеїн. Після його вживання не відбувається різкого виділення в кров великої кількості стимулюючої речовини: вона виділяється поступово, протягом декількох годин. Якщо швидко випити чашку міцного матча, відчуття бадьорості та зарядженості не з’явиться миттєво – його доведеться трохи почекати. Але зате ви обійдетеся без таких неприємних наслідків кавової стимуляції, як тремтіння рук та ніг, різкий стрибок тиску, пітливість, тахікардія.

Подібний стан матча може викликати тільки у людей із захворюваннями серцево-судинної системи й підвищеним артеріальним тиском. Ось причина того, чому людям з подібними ризиками рекомендують з обережністю пити пудровий чай. З іншого боку, їм протипоказані будь-які сильні стимулюючі напої – навіть невинна аптечна настоянка елеутерококу може погіршити ситуацію.

Механізм впливу теїну стандартний для будь-якого стимулятора: він нейтралізує процеси гальмування в нервових клітинах; трохи підвищує температуру тіла, після цього починається активізація руху крові й деяке підвищення артеріального тиску. Поліпшується живлення головного мозку, нейтралізуються речовини, які сигналізують йому про втому й людина починає відчувати себе повною сил.

Не тільки енергія, але й тонус

Зараз саме час згадати, що другий елемент теїну – це амінокислота теанин. Ця речовина найкращим чином впливає на нервову систему: захищає мієлінову оболонку нервових волокон від руйнування гормонами стресу, стабілізує процес передачі нервових імпульсів, підвищує стресостійкість організму. Якщо виражатися просто, то теанин допомагає нервовій системі працювати стабільно – не гальмувати, але й не надто напружуватися. Одним словом, залишатися в тонусі.

В матча міститься досить багато теаніна. Та що там, його більше ніж в будь-якому іншому листовому чаї. В цьому криється пояснення унікальної властивості матча живити вас енергією, бадьорити, наповнювати силами. Й при цьому занурювати в стан тонусу і балансу: ви енергійні і спокійні одночасно, сконцентровані, але не перенапружені. Найкраще цей стан можна описати словом Дзенерджі: величезний запас енергії + повна незворушність!

Вгору^

360 грн690 грн

Ексклюзивна рожева матча з пітахаї (Dragon Fruit). Насичений рожевий колір, смак груші, ківі і полуниці. Підходить для заварювання рожевого матча-латте, приготування смузі і боулів, додавання у каші, морозиво, десерти.

HIT!
290 грн

Набір складається з трьох сортів: 2 сорти японського чаю Матча: Церемоніал і Преміум і 1 сорт блакитної матчі по 10 г кожен. 30 г пудрового чаю вистачить на приготування 15 порцій чаю або матча латте.

HIT!
120 грн570 грн

Елітний китайський білий чай з ніжним фруктовим смаком. Свіжий спокійний аромат і м'який, солодкуватий присмак. Розслабляючий і гармонізуючий напій для будь-якого часу доби.

550 грн

Авторська чаша тяван Astonishing Tulip об'ємом 334 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

80 грн370 грн

Шу Пуер 2007 р. з сильним і глибоким смаком обсмажених горіхів і в'яленого чорносливу. Відмінно допомагає схудненню, прискорює процеси перетравлення їжі і розщеплює жири.

HIT!
95 грн420 грн

Шу Пуер 2001 р з глибокими, шоколадними нотами в смаку, терпким солодким присмаком і деревно-ягідним ароматом. Сприяє схудненню, виводить токсини і позбавляє від шлаків.

400 грн

Подарунковий міні набір для дегустації чаю матча. Складається з трьох сортів чаю по 16 г (8 порцій) у скляних колбах: Матча Преміум, Матча Церемоніальний, Блакитний Матча. Відеоогляд у описі товару.

HIT!
130 грн595 грн

Елітний зелений обсмажений чай з верхівок чайних пагонів. Яскравий і гармонійний аромат квітів і гарбузового насіння і какао. Зміцнює судини, насичує вітаміном С, уповільнює старіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.